KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117313
*
nr 1311 7313
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 70x50cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 mars 2020
kl 19:11:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/2 16:05:32
1
1.800 kr
1/3 14:30:37
2
1.600 kr
1/3 14:30:37
1
1.700 kr (Budbetjänt)
1/3 14:41:40
2
2.000 kr
2/3 11:19:01
1
2.000 kr
2/3 11:19:01
2
2.000 kr (Budbetjänt)
2/3 11:22:10
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige valerij chirkov
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:50
*
Valerij Chirkov
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Läs om budbetjänten
nr 1311 7313
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 70x50cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 mars 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/2 16:05:32 | 1 | 1.800 kr |
1/3 14:30:37 | 2 | 1.600 kr |
1/3 14:30:37 | 1 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
1/3 14:41:40 | 2 | 2.000 kr |
2/3 11:19:01 | 1 | 2.000 kr |
2/3 11:19:01 | 2 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
2/3 11:22:10 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige valerij chirkov
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:50